MENU
02125220480 / 02125205032
Pts - Cts: 08:00 - 18:30

Hakkımızda

Kutu hikayemize 2002 yılında Eminönü’nde açtığımız küçük bir ambalaj dükkanı ile başladık. 2002 yılından itibaren kağıt , karton vb gibi malzemeleri işleyerek çeşitli boy , farklı renk ve desenlerde kutular üretmeye devam ediyoruz. Gerekli ham maddeyi İstanbul’da karton ve kağıt ithalatında faaliyet gösteren çeşitli firmalar ile iş birliği yaparak sağlıyoruz.

Hediyelik kutu ve paket seçeneğimizin fazla olmadığı 2000’li yıllardan ihtiyaca ve farklı zevklere uygun ürün arayışı içerisinde ara vermeden yeni model çalışmaları yaparak oluşturduğumuz bugün artık ikiyüz ellinin üzerinde model, kırkın üzerinde renk tonu , onun üzerinde farklı desen ve beş farklı şekilde geniş ürün yelpazemizle Eminönü’ndeki dükkanımızda ve e-ticaret aracılığıyla toptan ve perakende olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Halihazırda üretmiş olduğumuz kutulardan perakende veya toptan temin edebileceğiniz gibi kendinize özel logo baskılı veya baskısız , istediğiniz boy , renk ve kalitede kutu da yaptırabilirsiniz. Özel üretim kutu siparişinizin  minimumda (kutunun ölçüsüne bağlı olarak değişmekle birlikte) beşyüz veya bin adet olması gerekmektedir.